header image

Bestuur

Next Event

Het CCA heeft een landelijk bestuur, waarvan de leden tevens een bepaalde regio vertegenwoordigen.

Het bestuur is als volgt samengesteld:

Voorzitter
De heer J. (Jan) Overeem
Boshuisweg 7
3881 SW PUTTEN
Telefoon: 0342-474398/06-21877585
Email: jaovereem@gmail.com

Vice voorzitter
De heer J.W. (Jan) den Boer
Gijbelandsedijk 1
2974 VC BRANDWIJK
Telefoon: 06-20790099
Email: j.w.den.boer@kpnplanet.nl

Secretaris
De heer B.E. (Elbert) Wijnne
Scherpenzeelseweg 84
3772 MD BARNEVELD
Telefoon: 06-31683804
Email: e_wijnne@hotmail.com

Penningmeester
De heer T.J. (Teus) Spijker
Vredenburg 73
8341 RN STEENWIJKERWOLD
Telefoon: 0521-589662
Email: spijker73@gmail.com

Leden
Mevrouw M. (Marja) Bassa – Selles
Zomerbed 70
8266 LN Kampen
Telefoon: 038-3388325/06-13010208
Email: mstoel_selles@hotmail.com

De heer R.F. (Frans) Hoogendoorn
G. van Dordtkroonweg 9
2742 KE WADDINXVEEN
Telefoon: 0182-616808
Email: r.f.hoogendoorn@online.nl

De heer A. (Arie) Kalisvaart
Hoefweg 231
2665 LB BLEISWIJK
Telefoon: 010 5215844/06-46106611
Email: fam.kalisvaart@tiscali.nl

Beleidsmedewerker:
De heer W. (Wiggele) Oosterhoff

Dukaat 1
8253 BL DRONTEN
Telefoon: 0321-380368
Email: wiggele@oosterhoff-consult.nl

Administratie:
De heer A. (Arie) van der Vliet

Graaf van Lyndenlaan 25
3771 JB BARNEVELD
Telefoon: 0342-424113/06-55831798
Email: info@avdvliet.nl en administratie@cca-nederland.nl

PR-coördinator:
Vacant

Bankrekeningnummer CCA:
NL 48 RABO 0300721404

Regionale contactpersonen:

Alblasserwaard/Vijfheerenlanden: dhr. J.W. den Boer, tel.: 0184-692728
Achterhoek: dhr. Chr. Bondt, tel.: 0543-769040
Barneveld: dhr. J. Visser, tel.: 0318-482569
Bennekom: dhr. C.J.D. van Baren, tel.: 0318-523440
Elburg/Nunspeet/Noord-West-Veluwe: mevr. J. ten Hove-van ´t Veen, tel.: 0525-621724
Gouda: dhr. A. Reijn, tel. 0180-632776
Noord (Groningen/Friesland/Drenthe/NOP): dhr. G.J. Renkema, tel.: 0594-502754
Noord Brabant: dhr. G. Westerlaken, tel.: 0161-750800
Noord Holland: dhr. D. Veefkind, tel: 072- 5722002
Overijssel: dhr. T.J. Spijker, tel.: 0521-589662
Putten: dhr. C. Molenaar, tel. 06-45154668
Utrecht Oost: dhr. J.H. de Kruif, tel.: 033-2861309
Utrecht West: dhr. H. Hoogendoorn, tel.: 0346-241624
Zeeland: vacant

Telefonische Hulpdienst:

Voor een persoonlijk gesprek of advies kunt u 24 uur per dag contact opnemen met:

Jan den Boer
Gijbelandsedijk 1
2974 VC BRANDWIJK
Telefoon: 06-20790099

Bij geen gehoor:

Ga naar de website van Zorg voor Boeren en Tuinders (ZOB) voor hun telefoonnummer voor uw regio: www.zorgomboerentuinder.nl